X
جستجوی اخبار
جستجوی اخبار
دسته‌بندی شهری یا روستایی
دسته‌بندی شهری یا روستایی
برچسب های خبری
برچسب های خبری
تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 شهریور | تعداد بازدید: 229
بازدید میدانی مدیرعامل شرکت آبفای استان گلستان از مناطق زلزله زده

  بازدید میدانی مدیرعامل شرکت آبفای استان گلستان از مناطق زلزله زده

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از مناطق زلزله زده شهرستان رامیان و روستاهای خسارت دیده بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، مهندس هرمزی با اشاره به اینکه در تمامی مناطق زلزله زده آب با کیفیت برقرار است ، اظهار کرد: کیفیت آب در این مناطق مانند شرایط قبل از زلزله است و هیچ کدورت و آلودگی ندارد.

وی از پایش مستمر کیفیت آب یاد کرد و افزود : آزمایشگاه سیار شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از همان ابتدای این حادثه در این مناطق مستقر شده اند و آب شرب مصرفی مشترکین را به صورت مستمر پایش و نظارت می نمایند .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان بیان داشت : با توجه به حادثه ناگوار زلزله در شهرستان رامیان مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان و شهرستان در محل حضور پیدا کرده و تاسیسات آب شرب را مورد ارزیابی قرار داده اند که خوشبختانه تاسیسات آب شرب چه در شهر و چه در روستاهای زلزله زده در مدار بهره برداری قرار دارند.

هرمزی در ادامه اظهار داشت : همکاران این شرکت در روستاهای زلزله زده با پیمایش خانه به خانه مشترکین و روستائیان عزیز از وضعیت برقراری آب شرب در محل کنتور و همچنین در داخل خانه قرار خواهند گرفت و اگر احیاناً مشکل قطعی داشتند در اسرع وقت بر طرف میگردد .

 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پایان گفت : مردم شریف مناطق زلزله زده این اطمینان را داشته باشند که همکاران ما با آمادگی کامل و در امر خدمت رسانی به آنان از هیچ تلاشی دریغ نخواهند نمود همچنین برای حصول اطمینان بیشتر علاوه بر تامین آب از طریق شبکه در روستاهای الهادی و ویرو ،عملیات آبرسانی سیار نیز برای کمپ ها و اسکان موقت  در دست اقدام می باشد.

تصاویر
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: