X
جستجوی اخبار
جستجوی اخبار
دسته‌بندی شهری یا روستایی
دسته‌بندی شهری یا روستایی
برچسب های خبری
برچسب های خبری
تاریخ انتشار: چهارشنبه 04 تیر | تعداد بازدید: 150
بازدید معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت مهندسی آبفا کشور از مراحل پایانی تصفیه‌خانه فاضلاب شماره 2 شیراز

  بازدید معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت مهندسی آبفا کشور از مراحل پایانی تصفیه‌خانه فاضلاب شماره 2 شیراز

معاون برنامه‌ریزی و توسعه و جمعی از مدیران شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بازدید از تصفیه‌خانه فاضلاب شماره 2 شیراز از نزدیک در جریان آخرین اقدامات و عملیات احداث این پروژه بزرگ زیست محیطی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، شاهین پاکروح، معاون برنامه‌ریزی و توسعه به همراه مدیرکل دفتر نظارت بر اجرای طرح‌های آب و فاضلاب، مدیرکل حراست و مدیرکل دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بازدید از تصفیه‌خانه فاضلاب شماره ۲ شرکت آب و فاضلاب شیراز از مراحل پایانی این پروژه بازدید کردند و در جریان آخرین اقدامات و عملیات احداث قرار گرفتند.

در این بازدید که  مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران  حضور داشتند آخرین مسائل موجود در خصوص روند افتتاح تصفیه‌خانه فاضلاب  شیراز موردبررسی قرار گرفت.

گفتنی است این پروژه بزرگ زیست‌محیطی با به‌کارگیری مدرن‌ترین تجهیزات پیشرفته با ظرفیت 100 هزار مترمکعب در شبانه روز، جمعیت بیش از 600 هزار نفر را تحت پوشش قرار می‌دهد. ساخت این پروژه با توجه به توسعه شهر شیراز از سال 1388 و با تأمین اعتبار اولیه بانک جهانی در دستور کار قرار گرفت. این تصفیه‌خانه فاضلاب  در زمینی به مساحت حدود 80 هکتار و در جنوب شرق شیراز بنا شده است.

نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: