۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
../
نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به مناسبت هفته صرفه جویی- تیر 96
اخبار
شبکه آب بمپور بازسازی شد
تعداد بازدید: 9
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان:در پی بارندگی و جاری شدن سیل در بلوچستان مهندس جعفرزاده مدیرکل بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو به همراه مهندس میرادی رئیس شورای هماهنگی وزارت نیرو و مدیرعامل آبفای سیستان و بلوچستان از مناطق سیل زده ایرانشهر و بمپور بازدید کردند.

در همین راستا علیرضا بهشتی رئیس آبفای شهری بمپور افزود: بر اثر جاری شدن سیل و طغیان رودخانه ناشی از بارندگی شدید در بمپور خط انتقال آب 350 آزبست دچار شکستگی و حدود 100 متر از این خط دچار اب بردگی و تخریب شد .

وی بیان کرد: آب شهر بمپور و 11 روستای حومه شهر دچار قطع آب و افت فشار شد. بلافاصله بدون وقفه بعد از فروکش کردن سیل با تلاش پرسنل امور ابفای ایرانشهر و بمپور نسبت به بازسازی آن اقدام شد.

بهشتی گفت: همچنین بر اثر طوفان شدید 2 حلقه چاه آب بمپور دچار خسارت شدند که با تلاش همکاران سریعا رفع مشکل شد و آب در شبکه برقرار شد.

گفتنی است: با توجه به قطع چند ساعته آب و برق در شهر آب رسانی بصورت سقایی و سیار توسط تانکرهای سپاه به مردم روستا و شهر صورت گرفت.

شایان ذکر است میزان خسارات وارده مبلغ 340 میلیارد ریال برآورد شده است.
پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1396/04/26
عکس اول: شبکه آب بمپور بازسازی شد
عکس دوم: شبکه آب بمپور بازسازی شد
عکس سوم: شبکه آب بمپور بازسازی شد
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 201 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 222 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 431861 تعداد کاربران بر خط 1 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal