۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
../
نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به مناسبت هفته صرفه جویی- تیر 96
اخبار
جشنواره تابستانی آب نعمت خوب الهی؛ به منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب توسط شرکت آبفای شرق تهران برگزار شد
تعداد بازدید: 27
منبع خبر:
جشنواره تابستانی " آب، نعمت خوب الهی" به منظور آموزش و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب ، به همت روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در سالن آمفی تاتر وصال رودهن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی،  حسین رضایی مدیر روابط عمومی آبفای شرق ضمن اعلام این خبر گفت:  این جشنواره به مناسبت هفته صرفه‌جویی و  هم‌زمان با روزهای گرم فصل تابستان با همکاری  مسئولان ادارات آموزش و پرورش  و همچنین مدارس شهرهای تحت پوشش برگزار شد. 
حسین رضایی با بیان اینکه به منظور دستیابی به اهداف ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب برگزاری این جشنواره در سایر فصلهای سال با نام و عنوانهای مختلف ادامه خواهد داشت افزود: در روز برگزاری این جشنواره که در قالب یک جشن آب و همچنین برپایی هشتمین نمایشگاه نقاشی کودک و نوجوان  با موضوع " آب، فاضلاب و طبیعت " بود، حدود 150 دانش آموز دبستان به همراه معلمان در فضایی شاد و کودکانه با روشهای صرفه‌جویی آشنا شدند و راهکارهای بهینه سازی مصرف آب را فرا گرفتند.
   وی در ادامه جلب مشارکت دانش آموزان  به ویژه جذب حامیان آب در جهت ترویج فرهنگ مصرف بهینه ی آب را مهم ترین هدف برگزاری این جشنواره و نمایشگاه عنوان داشته و در زمینه برنامه‌های در نظرگرفته شده در این جشنواره گفت: اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی شامل  نمایش شاد و آهنگین مصرف بهینه آب، برگزاری مسابقه و اهدای جایزه  همراه با توزیع هدایای تبلیغی و آموزشی  به کودکان و دانش آموزان و اهدای تندیس برگزیدگان مسابقه نقاشی به دانش‌آموزان از برنامه های در نظر گرفته شده در این جشنواره بود که توسط کارشناسان روابط عمومی و گروه هنری "ماه باران" اجرا شد. 

 

گفتنی است در مراسم اهداء جوایز به برگزیدگان مسابقه نقاشی و افتتاحیه هشتمین نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان با موضوع"آب، فاضلاب و طبیعت" مدیران دفتر حراست و امور محرمانه، دفتر حقوقی، امور بهره‌برداری آبفای بومهن و مدیر دفتر نظارت بر خدمات مشترکین شرکت حضور داشتند.

پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1396/04/26
عکس اول: جشنواره تابستانی آب نعمت خوب الهی؛ به منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب توسط شرکت آبفای شرق تهران برگزار شد
عکس دوم: جشنواره تابستانی آب نعمت خوب الهی؛ به منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب توسط شرکت آبفای شرق تهران برگزار شد
عکس سوم: جشنواره تابستانی آب نعمت خوب الهی؛ به منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب توسط شرکت آبفای شرق تهران برگزار شد
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 201 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 222 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 431861 تعداد کاربران بر خط 1 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal