۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
../
نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به مناسبت هفته صرفه جویی- تیر 96
اخبار
مدیر عامل آبفای استان ایلام خبر داد:
آب شیرین کن صالح آباد در مسیر راه اندازی و تست قرار گرفت
تعداد بازدید: 16
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای ایلام
به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب استان ایلام؛ مهندس داراب بیرنوندی با اشاره به راه اندازی آزمایشی طرح آب شیرین کن صالح آباد گفت: این طرح با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال توسط سرمایه گذاری بخش خصوصی به صورت آزمایشی در مدار بهره برداری قرار دارد و پس از راه اندازی با آزمایشات انجام شده کیفیت آب شرب این شهر از لحاظ تمامی پارامترهای اندازگیری شده در وضعیت مطلوب و طبق استانداردهای تعیین شده قرار دارد.

وی با بیان اینکه بهره برداری از  آب شیرین کن صالح آباد جمعیتی بالغ بر 5 هزار و 800 نفر به طور شبانه روز و مستمر از آب شیرین بهره مند شده اند بیان داشت: ظرفیت آب شیرین کن صالح آباد معادل 1728 متر مکعب در شبانه روز یا 20 لیتر بر ثانیه است که سبب افزایش بیش از چهار برابر ظرفیت آب شرب شهر شده است.

وی با بیان اینکه  منبع تامین آب شیرین کن صالح آباد  چاه سرنی که لب شور هست تامین میشود افزود:  با در مدار قرار گرفتن این پروژه سایر چاههای تامین آب شهرصالح آباد از مدار بهره برداری خارج و به عنوان حاشیه اطمینان  تامین آب مورد استفاده قرار میگیرند.

مدیر عامل آبفای استان ایلام یاد آور شد: تامین آب شرب مورد نیاز شهر  صالح آباد به دلیل قرار گرفتن در مسیر تردد زائرین عتبات عالیات  اهمیت و حساسیت زیادی دارد.

 

 

 

پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1396/04/26
عکس اول: آب شیرین کن صالح آباد در مسیر راه اندازی و تست قرار گرفت
عکس دوم: آب شیرین کن صالح آباد در مسیر راه اندازی و تست قرار گرفت
عکس سوم: آب شیرین کن صالح آباد در مسیر راه اندازی و تست قرار گرفت
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 136 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 71 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 435508 تعداد کاربران بر خط 2 تعداد کاربران لاگین بر خط 18
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal