۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
../
نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به مناسبت هفته صرفه جویی- تیر 96
اخبار
اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب استان تهران درباره نصب انشعاب فاضلاب
تعداد بازدید: 21
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای تهران
با توجه اجرای گسترده عملیات نصب انشعاب فاضلاب در مناطق مختلف تهران، برای پیشگیری از هرگونه سوء‌استفاده‌ و مشکلات احتمالی، تقاضا میشود شهروندان محترم نکات زیر را مدنظر داشته باشند:

1- پیمانکاران فعال در نصب انشعاب فاضلاب در خارج از منزل به هیچ عنوان مجاز به دریافت هزینه برای انجام عملیات لوله‌گذاری تا محل نصب سیفون نیستند؛ هم‌چنین محل حفاری و نصب سیفون فاضلاب در مقابل مِلک باید با نظر مالک انجام شود.
2- لوله‌کشی فاضلاب داخل منازل تا محل سیفون بر عهده مالکان محترم است و هیچ اجباری برای واگذاری انجام شبکه داخل منازل به پیمانکار و کارگران نصب انشعاب وجود ندارد.
3- مالکان میتوانند با انتخاب پیمانکار مجرب و آشنا به امور فنی، لوله‌کشی داخلی منزل خود را انجام دهند، هزینه‌های اجرا و نصب انشعاب داخل منازل با توافق و رضایت پیمانکار و مالک قابل انجام خواهد بود.
4- قبل از آغاز عملیات نصب انشعاب فاضلاب در محله‌های مختلف تهران، شرکت فاضلاب تهران با نصب بنر و توزیع تراکت، در این خصوص اطلاع‌رسانی میکند، بنابراین مراجعه‌های انفرادی و مستقل کارگران و پیمانکاران برای نصب انشعاب از طرف این شرکت صورت نمیگیرد و قانونی نیست.
5- با آغاز عملیات نصب در هر محدوده، شرکت فاضلاب تهران مجوز لازم برای حفاری را از شهرداری منطقه برای مدت مشخص اخذ میکند و شهروندان میتواند در طول مدت اجرا با استفاده از همین مجوز، برای نصب فاضلاب منزل به شبکه اقدام کنند. حتی توصیه میشود قبل از آغاز عملیات نصب در محله‌، شبکه داخلی منزل خود را تا نقطه اتصال به شبکه آماده نصب کنند.
شهروندان محترم در صورت مشاهده هر گونه تخلف میتوانند با شماره 122 تماس بگیرند.
پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1396/04/25
عکس اول: اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب استان تهران درباره نصب انشعاب فاضلاب
عکس دوم: اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب استان تهران درباره نصب انشعاب فاضلاب
عکس سوم: اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب استان تهران درباره نصب انشعاب فاضلاب
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 202 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 222 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 431862 تعداد کاربران بر خط 1 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal