۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۸ فروردين
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
قرارداد بانک توسعه
مراسم امضای قرارداد دریافت تسهیلات از بانک توسعه اسلامی برای تکمیل طرح فاضلاب 6 شهر استان فارس
اخبار
مدير عامل شرکت آب و فاضلاب آذربايجان شرقي خبر داد :
ارائه خدمات به مشترکين شرکت آب و فاضلاب آذربايجان شرقي در بيش از 33 دفاتر خدمات پيشخوان دولت
تعداد بازدید: 7
منبع خبر: گروه خبري شركت آبفاي آذربايجان شرقي
 

با اجرائی شدن طرح ارائه خدمات در دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک مشترکین شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی می توانند در بیش از 33 دفاتر ، خدمات مختلفی را دریافت نمایند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی مهندس رضا پوررجب مدیر عامل شرکت با اعلام این خبر افزود: : شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی به منظور بهبود فرآیندهای خدمات آب و فاضلاب شهری و همچنین به منظور ارائه خدمات در دفاتر پیشخوان دولت در جهت تکریم ارباب رجوع خدمات مربوط به امور مشترکین را دریافت کنند .

مهندس پوررجب اضافه کرد : این شرکت امکانات فراوانی را برای تحقق مشتری مداری فراهم نموده و با بکارگیری فناوری های جدید به بهبود فرآیندهای ارائه خدمات عمومی ، تسریع در ارائه خدمات ، پاسخگوترشدن و شفافیت اطلاعات ، کاهش فاصله میان شرکت ومشترکین محترم ، مشارکت شهروندان در تصمیم گیری های عمومی و تسهیل فرآیندهای کاری سازمانها کمک می کند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در ادامه افزود: این شرکت بمنظور سهولت در ارائه خدمات برای مشترکین گرامی اقدام به عقد قرارداد با دفاتر پیشخوان دولت نموده است و شهروندان محترم شهرهای تبریز ، باسمنج ، سردرود و خسروشاه می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت از امکانات تقاضای انشعاب آب ، انشعاب فاضلاب  ، تغییر نام انشعابات آب و فاضلاب ، اعلام ترکیدگی داخلی انشعابات ، اعلام خرابی و تعویض کنتور ، جابجایی کنتور ، تسویه حساب، اعلام ارقام کنتور اخذ قبوض المثنی آب و فاضلاب بهره مند گردند.

وی در خصوص هزینه های ارائه خدمات از دفاتر پیشخوان دولت گفت : طی قراردادی که با دفاتر پیشخوان دولت انجام گرفته دفاتر پیشخوان دولت موظف هستند در مقابل انجام خدمات به مشترکین طبق تعرفه ای که از طرف شرکت آب و فاضلاب ارائه شده است وجه آنرا از مشترکین دریافت نمایند .

مدیر عامل شرکت افزود : این شرکت همچنین در سال تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و در راستای اجرای سیاستهای دولت خدمتگزار و در جهت تحقق بخشیدن به اهداف دولت الکترونیک این شرکت اقدام به راه اندازی سامانه پرداخت غیر حضوری قبوض آب بهاء و هزینه های دفع فاضلاب با شماره تلفن 1522 نموده است.

پست الکترونیک: besharati.javad@yahoo.com
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1391/12/14
عکس اول:
عکس دوم:
عکس سوم:
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 146 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 287 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 218626 تعداد کاربران بر خط 33 تعداد کاربران لاگین بر خط 12
پست الکترونیک :info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.
Powered by DorsaPortal