۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
../
نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به مناسبت هفته صرفه جویی- تیر 96
اخبار
طی شش ماه نخست سال جاری؛
12 هزار آزمون کلرسنجی از مخازن و شبکه توزیع آب شهرهای استان کهکیلویه و بویراحمد انجام شد
تعداد بازدید: 7
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای کهکیلویه و بویر احمد
مدیر کنترل کیفیت آبفا کهگیلویه و بویراحمد از انجام 12 هزار آزمون کلرسنجی از مخازن و شبکه توزیع آب شهرهای استان طی سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد فرهاد صداقت صبح  امروز در جمع خبرنگاران با برشمردن وظایف حوزه کنترل و کیفیت آب و فاضلاب شهری استان اظهار کرد: مدیریت کنترل کیفیت و بهداشت آب شرب مخازن و منابع آب و بروزرسانی تجهیزات و روشهای آزمایش و نمونه‌برداری از مهم ترین وظایف این حوزه است.

مدیر کنترل کیفیت و بهداشت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد افزود: در شش ماه گذشته بیبش از 1500 آزمون شیمیایی از منابع و مخازن تامین آب شهرهای استان صورت گرفت.

وی با بیان اینکه در همین مدت بیش از 650 مورد آزمایش باکتریولوژی از منابع و مخازن تامین آب انجام شد، تصریح کرد: این آزمایش نیز به تناوب و متناسب با میزان جمعیت تحت پوشش مخازن و منابع آب انجام میگیرد.

مدیر کنترل کیفیت و بهداشت آبفای شهری استان با بیان اینکه در شش‌ماهه اخیر بیش از 14 هزار مورد آزمون کلرسنجی  از مخازن صورت گرفته است، عنوان کرد:  25 سامانه کلرزنی در سطح استان داریم که بصورت اتوماتیک کار کلرزنی مخازن را انجام میدهند.

صداقت یادآور شد: نمونه‌برداری و آزمایش منابع آب شهرهای استان به صورت مداوم و بر اساس استاندارهای ملی و بین المللی در آزمایشگاه شیمیایی فیزیکی آبفای استان و سه آزمایشگاه میکروبی در شهرهای یاسوج، دهدشت و گچساران صورت میگیرد.

وی خاطرنشان کرد: کار کنترل کیفیت و پایش خروجی تصفیه خانه های شهرهای یاسوج، دهدشت و گچساران نیز به صورت هفتگی انجام میگیرد.

مدیر کنترل کیفیت و بهداشت آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نمونه‌برداری از خروجی تصفیه‌خانه‌ها بر اساس شاخصها معین انجام میگیرد، بیان کرد: یکی از برنامه‌های اصلی پیش روی آبفای شهری تجهیز آزمایشگاههای تصفیه خانه‌های شهر دهدشت و گچساران است.

پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1396/07/19
عکس اول: 12 هزار آزمون کلرسنجی از مخازن و شبکه توزیع آب شهرهای استان کهکیلویه و بویراحمد انجام شد
عکس دوم: 12 هزار آزمون کلرسنجی از مخازن و شبکه توزیع آب شهرهای استان کهکیلویه و بویراحمد انجام شد
عکس سوم: 12 هزار آزمون کلرسنجی از مخازن و شبکه توزیع آب شهرهای استان کهکیلویه و بویراحمد انجام شد
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 135 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 71 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 435507 تعداد کاربران بر خط 1 تعداد کاربران لاگین بر خط 18
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal