۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
../
نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به مناسبت هفته صرفه جویی- تیر 96
اخبار
باحضور 31 تیم از سراسر کشور؛
یازدهمین دوره مسابقات سراسری دو و میدانی و آمادگی جسمانی خواهران وزارت نیرو آغاز شد
تعداد بازدید: 33
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای اصفهان
در مراسم آغاز این دوره از مسابقات مهندس مجتبی قبادیان معاون منابع انسانی و برنامه ریزی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان که از سال 1346 فعالیت خود را آغاز کرده از آن زمان تاکنون به امر ورزش توجه ویژه ای داشته و همیشه کارکنان را به ورزش کردن تشویق کرده است، حاصل این رویکرد کسب موفقیتهای پیاپی کارکنان شرکت آبفا استان اصفهان در عرصه های مختلف مسابقات ورزش وزارت نیرو بوده است.
وی افزود: از سال 1350 شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان دارای باشگاه ورزشی  بوده است اما ازسال 1390 با پی گیریهای مستمر مهندس هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان این شرکت دارای باشگاه ورزشی رسمی دارای استانداردهای تعریف شده است، به گونه ای که اکثر مسابقات رسمی در بعد سراسری در سالن ورزشی باران شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان برگزار میشود. این باشگاه ورزشی از زیرساختهای لازم جهت برگزاری رشته های مختلف ورزشی اعم از شنا، فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال، پینگ پنگ، تنیس، هندبال، آمادگی جسمانی، دومیدانی و دیگر رشته های ورزشی برخوردار است.
قبادیان افزود: انتظار میرود یازدهمین دوره مسابقات سراسری دومیدانی و آمادگی جسمانی خواهران وزارت نیرو در فضای کاملاً رقابتی و سالم برگزار شود.
لازم به یادآوری است تیمهای حاضر در این دوره مسابقات از صنعت آب و برق کشور بوده که در 31 تیم از هجدهم تا بیست و یکم مهرماه به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به رقابت میپردازند.
پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1396/07/19
عکس اول: یازدهمین دوره مسابقات سراسری دو و میدانی و آمادگی جسمانی خواهران وزارت نیرو آغاز شد
عکس دوم: یازدهمین دوره مسابقات سراسری دو و میدانی و آمادگی جسمانی خواهران وزارت نیرو آغاز شد
عکس سوم: یازدهمین دوره مسابقات سراسری دو و میدانی و آمادگی جسمانی خواهران وزارت نیرو آغاز شد
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 135 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 71 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 435507 تعداد کاربران بر خط 1 تعداد کاربران لاگین بر خط 18
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal