۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
../
نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به مناسبت هفته صرفه جویی- تیر 96
اخبار
سالانه 30 حلقه چاه در شهرهای خراسان رضوی حفر و تجهیز میشود
تعداد بازدید: 4
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای خراسان رضوی
به گفته معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی با هدف تامین آب مورد نیاز مشترکان سالانه 30 حلقه چاه با توان تولید 600 لیتر برثانیه در این استان حفرو تجهیز میشود.
به گفته معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی  با هدف تامین آب مورد نیاز مشترکان سالانه 30 حلقه چاه  با  توان تولید 600 لیتر برثانیه  در این استان حفرو تجهیز میشود.
محمد عباس زاده  گفت:  درسطح استان یک میلیون و 900 هزار نفر  تحت پوشش  خدمات شرکت آب و فاضلاب قراردارند  که آب مورد نیاز آنها به جز شهر مشهد  7 هزار و 600 لیتر برثانیه است.   وی عنوان کرد:  آب  شرب مورد نیاز 73 شهر استان از طریق 450 حلقه چاه  تامین میشود که در مجموع  بیش از 85 درصد آب شرب استان از طریق این تعداد چاه تامین میشود. عباس زاده  افزود: در تابستان امسال 29 شهر استان در تنش آبی قرار داشتند و چاهها با حداکثر توان به صورت شبانه روزی  وارد مدار بودند. وی وضعیت دشتهای استان را بحرانی بیان کرد و گفت: از مجوع 37 دشت استان  34 دشت آن در حالت بحرانی قرار دارند. وی به وجود انشعابات غیر مجاز  در سطح استان اشاره کرد و گفت:  مشترکین مسکونی در هر ماه 12 متر مکعب و انشعابات غیر مسکونی 15 متر مکعب آب مصرف میکنند که با توجه به شرایط اقلیمی خشک و نیمه خشک استان  میطلبد در  مصرف آب مدیریت کرد.
پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1396/07/19
عکس اول: سالانه 30 حلقه چاه در شهرهای خراسان رضوی حفر و تجهیز میشود
عکس دوم: سالانه 30 حلقه چاه در شهرهای خراسان رضوی حفر و تجهیز میشود
عکس سوم: سالانه 30 حلقه چاه در شهرهای خراسان رضوی حفر و تجهیز میشود
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 135 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 71 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 435507 تعداد کاربران بر خط 1 تعداد کاربران لاگین بر خط 18
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal