۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
../
نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به مناسبت هفته صرفه جویی- تیر 96
اخبار
سرپرست وزارت نیرو خبر داد: 5 میلیون نفر در دولت دوازدهم تحت پوشش آب رسانی قرار میگیرند
تعداد بازدید: 16
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای بوشهر
سرپرست وزارت نیرو گفت: با برنامه‌ریزیهای انجام شده 5 میلیون نفر در دولت دوازدهم تحت پوشش طرحهای آب رسانی قرار میگیرند که ساکنان نوار ساحلی، مرزی و کویری در اولویت قرار دارند.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر ، ستار محمودی  با اشاره به اینکه در آستانه ماه محرم عملیات طرح آب رسانی به روستاها و شهرهای نوار ساحلی تنگستان آغاز شد، اظهار داشت: این طرح با مشارکت بخش خصوصی در مدت 18 ماه تکمیل میشود.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای طرح آب شیرین‌کن نوار ساحلی دلوار 21 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری میشود، گفت: با اجرای این طرح 28 هزار نفر در 36 روستا و یک شهر از طرح آب رسانی برخوردار میشوند.

سرپرست وزارت نیرو با اشاره به اینکه طرحهای آب شیرین‌کن در اولویت برنامه‌های این وزارتخانه قرار دارد، خاطرنشان کرد:‌ با حمایت و کمک دولت، مجلس و مسئولان استانهای ساحلی پروژه آب شیرین‌کن برای تأمین آب آشامیدنی شهرها و روستاهای کشور با مشارکت بخش خصوصی در اولویت قرار دارد.

محمودی با قدردانی از توجه استاندار بوشهر به اجرای طرح‌های آب شیرین‌کن در این استان تصریح کرد: 6 پروژه آب شیرین‌کن در استان بوشهر طراحی شده که تاکنون 2 پروژه آن با ظرفیت روزانه 20 هزار مترمکعب وارد مدار تولید شده است.

وی اجرای طرحهای سد مخزنی و آبخیزداری در استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و گفت: برای تسریع و اجرای 5 سد مخزنی در استان بوشهر اعتبارات لازم تخصیص یافته و امیدواریم تا پایان دولت دوازدهم به نتایج قابل قبولی دست یابد.

سرپرست وزارت نیرو با اشاره به اینکه تأمین آب آشامیدنی در استان بوشهر در اولویت برنامه‌های مسئولان قرار دارد، افزود: با برنامه‌ریزیهای انجام شده تا پایان دولت دوازدهم ظرفیت تولید آب از تأسیسات آب شیرین‌کن روزانه به 70 هزار مترمکعب افزایش می‌یابد.

محمودی با بیان اینکه کیفیت طرحهای آب شیرین‌کن بسیار بالاست، خاطرنشان کرد: طرحهای آب شیرین‌کن با توان متخصصان داخلی اجرایی شده که در تمام نقاط ساحلی، مرزی و کویری تأمین آب آشامیدنی در اولویت قرار دارد.

وی از افتتاح طرحهای آب رسانی در نقاط شهری کشورمان خبر داد و گفت: در دولت یازدهم با افتتاح طرحهای آب رسانی در نقاط شهری 2 میلیارد مترمکعب به میزان تولید آب شهری اضافه شد و در نقاط روستایی نیز 4.2 میلیون نفر از این طرحها بهره‌مند شدند.

سرپرست وزارت نیرو بیان کرد:‌با برنامه‌ریزیهای انجام شده در دولت دوازدهم 5 میلیون نفر در کشور از طرحهای آب رسانی بهره‌مند می‌شوند که نقاط ساحلی، مرزی و کویری در اولویت قرار دارد.

پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1396/07/17
عکس اول: سرپرست وزارت نیرو خبر داد: 5 میلیون نفر در دولت دوازدهم تحت پوشش آب رسانی قرار میگیرند
عکس دوم: سرپرست وزارت نیرو خبر داد: 5 میلیون نفر در دولت دوازدهم تحت پوشش آب رسانی قرار میگیرند
عکس سوم: سرپرست وزارت نیرو خبر داد: 5 میلیون نفر در دولت دوازدهم تحت پوشش آب رسانی قرار میگیرند
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 134 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 71 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 435506 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 18
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal