۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
../
نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به مناسبت هفته صرفه جویی- تیر 96
اخبار
مجمع عمومی آبفار خراسان رضوی با حضور معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آبفای کشور برگزار شد
تعداد بازدید: 9
منبع خبر: روستایی خراسان رضوی
مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی با حضور معاون هماهنگی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آبفای کشور در این جلسه نکاتی را در خصوص عملکرد آبفار خراسان رضوی بیان کرد.

رضا گیاهی با اشاره به وسعت استان خراسان رضوی و گستردگی و پراکندگی جمعیت و روستاهای این استان، از اقدامات شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در راستای گذر از شرایط بحرانی آب در فصل گرما با کمترین تنش در روستاهای استان قدردانی کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی نیز در ادامه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این شرکت، تأمین آب شرب با کیفیت برای مردم روستاهای استان را خط قرمز این شرکت اعلام کرد.

دانشگر افزود: در حال حاضر افزون بر 570 هزار مشترک که 91 درصد جمعیت روستایی استان را در بر میگیرد، تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی قرار دارند که از این نظر بالاترین جمعیت روستایی تحت پوشش را در کشور دارا هستیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی تعداد روستاهای تحت پوشش این شرکت را 2461 روستا ذکر کرد و اظهار داشت: آب شرب این تعداد جمعیت با استفاده از بیش از 21 هزار کیلومتر خطوط انتقال و شبکه توزیع و بالغ بر 296 هزار مترمکعب حجم مخازن ذخیره تأمین میشود.

در پایان و پس از استماع گزارش هیئت مدیره، حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورتهای مالی و گزارشات ارائه شده مورد قبول واقع شد و مطلوب ارزیابی گردید.

پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1396/06/22
عکس اول: مجمع عمومی آبفار خراسان رضوی با حضور معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آبفای کشور برگزار شد
عکس دوم: مجمع عمومی آبفار خراسان رضوی با حضور معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آبفای کشور برگزار شد
عکس سوم: مجمع عمومی آبفار خراسان رضوی با حضور معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آبفای کشور برگزار شد
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 201 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 222 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 431861 تعداد کاربران بر خط 1 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal