۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
../
نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به مناسبت هفته صرفه جویی- تیر 96
اخبار
مدیران ارشد وزارت اقتصاد از تصفیه خانه فاضلاب غرب تهران بازدید کردند
تعداد بازدید: 13
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای تهران
جمعی از مدیران وزارت اقتصاد با هدف آشنایی بیشتر با مشکلات پروژه تصفیه خانه فاضلاب غرب تهران، کمک برای حل مشکلات و سرعت دهی در امر اجرا از محل اجرای تونل و تصفیه خانه فاضلاب غرب بازدید کردند.
 این افراد شامل مدیر کل امور مالی و نظارت بر تسهیلات خارجی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی وزارت اقتصاد، مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت اقتصاد بودند که در این بازدید مدیرعامل و معاونین آب و فاضلاب استان تهران نیز ایشان را همراهی کردند.

 دکتر احمدرضا پاکباز مدیر کل نظارت بر تسهیلات خارجی در حاشیه این بازدید  گفت: طرح فاضلاب تهران یکی از طرحهای مهمی است که سابقه همکاری و دریافت تسهیلات  از بانک جهانی را داراست و این تعامل مناسب  منجر به اعتماد سازی هرچه بیشتر نهادهای مالی بین‌المللی برای همکاریهای بیشتر در زمینه اعطای تسهیلات به پروژه های کشورمان شده است.

پاکباز  اظهار امیدواری کرد با رفع مشکلات موجود و اخذ تسهیلات بانک توسعه اسلامی برای این پروژه، در سال جاری پیشرفت قابل توجهی در اجرای این تصفیه خانه ایجاد شود.

مهندس محمد پرورش مدیرعامل آبفا استان تهران نیز در این بازدید گفت: امسال بخشهای مهمی در پروژه  تصفیه خانه غرب  از جمله برگزاری مناقصه بین المللی و انتخاب پیمانکار و مشاور و خرید تجهیزات لازم انجام شده است و  همچنین در بخش تونل به لحاظ اجرایی شاهد ریل گذاری لازم برای اجرای باکیفیت و هرچه سریعتر این پروژه هستیم.

 مهندس پرورش با اشاره به حمایتهای وزارت اقتصاد در جذب تسهیلات بانک توسعه اسلامی برای این پروژه  افزود: این پروژه شامل 12 کیلومتر تونل فاضلاب رو تمام مکانیزه و 4مدول تصفیه خانه فاضلاب است که امیدواریم با جذب 60میلیون یورو از تسهیلات بانک توسعه اسلامی تا انتهای سال جاری و افزایش سرعت کار، پیشرفت قابل توجهی در تکمیل این طرح ایجاد شود و تا انتهای سال 98به پایان رسیده و مردم غرب تهران از منافع آن بهره مند شوند.

پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1396/06/22
عکس اول: مدیران ارشد وزارت اقتصاد از تصفیه خانه فاضلاب غرب تهران بازدید کردند
عکس دوم: مدیران ارشد وزارت اقتصاد از تصفیه خانه فاضلاب غرب تهران بازدید کردند
عکس سوم: مدیران ارشد وزارت اقتصاد از تصفیه خانه فاضلاب غرب تهران بازدید کردند
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 201 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 222 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 431861 تعداد کاربران بر خط 1 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal