۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
../
نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به مناسبت هفته صرفه جویی- تیر 96
اخبار
شبکه توزیع آب هفتکل توسعه یافت
تعداد بازدید: 4
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای خوزستان
باتوجه به احداث حوزه علمیه و تقاضای انشعاب جدید و ساخت و سازهای جدید واقع در منطقه خیابان نیروی انتظامی و احداث ساختمان مرکزی منطقه انتظامی ، شبکه توزیع آب هفتکل توسعه یافت.

سرپرست اداره آبفا هفتکل با اعلام این مطلب گفت: باتوجه به احداث حوزه علمیه و منازل آن در شهرستان هفتکل و نیاز به آب رسانی به محل موردنظر واحد عملیات و شبکه این اداره با توسعه شبکه پلی اتیلن به طول 120 متر و قطر 110 میلی متر،  منطقه مذکور ازنعمت آب آشامیدنی برخوردار شد. همچنین واحد عملیات و شبکه این اداره با توسعه شبکه پلی اتیلنی به طول 260 متر به قطر 75 میلی متر نسبت به آبدار شدن منطقه خیابان نیروی انتظامی اقدام کرد.

سیدعلیمراد موسوی همچنین در ادامه به عملیات آب رسانی به تعمیر خط 250 میلی متر آزبست کوی شهید رجایی اشاره کرد و افزود: باتوجه به فرسودگی لوله آزبست 250 میلی متر خط انتقال شهری واقع در کوی شهید رجایی و هدررفت آب ، واحد بهره برداری این اداره نسبت به تعمیر محل مذکور اقدام و جریان آب در کوی شهید رجایی به حالت عادی بازگشت .

رئیس اداره آبفا هفتکل تعمیر پمپ 50-200 کیلووات آبگیر رودزرد کایدرفیع که کاهش دبی آب تولیدی این تاسیسات را بدنبال داشت و رفع شکستگی خط انتقال 300 میلی متر فلزی رود زرد کایدرفیع را از دیگر قدامات اداره تحت امرش عنوان کرد.

پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1396/06/22
عکس اول: شبکه توزیع آب هفتکل توسعه یافت
عکس دوم: شبکه توزیع آب هفتکل توسعه یافت
عکس سوم: شبکه توزیع آب هفتکل توسعه یافت
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 201 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 222 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 431861 تعداد کاربران بر خط 1 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal