۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
../
نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به مناسبت هفته صرفه جویی- تیر 96
اخبار
معاون عمرانی استاندار خوزستان اعلام کرد: تأمین 31 هزار میلیارد ریال اعتبارات آب وفاضلاب در سال 96
تعداد بازدید: 4
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای خوزستان
فرامند هاشمی‌زاده درباره سرانجام اعتبارات 93 هزار میلیاردی آب و فاضلاب استان خوزستان اظهار داشت: بخشی از این اعتبارات مشمول خطوط انتقال آب است که در طرحهای خط غدیر، خط جنوب شرق، خط شمال شرق و شمال توسط سازمان آب و برق خوزستان انجام میشود و آب در دروازه شهرها تحویل شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی میشود.

وی افزود: بخش دیگری از این اعتبارات نیز به شرکت آب و فاضلاب خوزستان تخصیص داده شده تا شبکه آب 54 شهر تحت پوشش خود را ترمیم، بازسازی و اصلاح شبکه را انجام دهد. بخشی از اعتبارات نیز به شرکت آب و فاضلاب اهواز جهت نوسازی و اصلاح شبکه آب و فاضلاب میرسد تا در سه سال کار را به سرانجام برساند.

معاون عمرانی استاندار خوزستان با بیان اینکه 1200 میلیارد تومان برای آب و فاضلاب اهواز تأمین شده است، گفت: سازمان آب و برق خوزستان به همراه شرکتهای آب و فاضلاب خوزستان، اهواز و روستایی باید این 93 هزار میلیارد ریال را در 3 سه سال برای نوسازی و اصلاح شبکه آب و فاضلاب استان هزینه کنند.

وی بیان کرد: برای تأمین این اعتبارات موافقت نامه‌ای بین سازمان برنامه و بودجه و وزارت نیرو به امضا رسیده و سازمان برنامه و بودجه از 93 هزار میلیارد تومان اعتبارات کلی این طرح، 31 هزار میلیارد ریال برای سال 96 بین سازمان آب و برق و 3 شرکت آب و فاضلاب فعال در خوزستان تقسیم شده است.

هاشمی‌زاده با بیان اینکه پس از موافقت نامه اعتبارات تخصیص داده شده، عنوان کرد: پس از تخصیص اعتبار براساس صورت وضعیت کار پیمانکاران، چِکهای برای وصول مطالبات صادر میشود. در 5 ماه گذشته همه اقدامات اولیه برای تعیین پیمانکاران انجام شده و کار به تازگی آغاز شده است.

پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1396/06/22
عکس اول: معاون عمرانی استاندار خوزستان اعلام کرد: تأمین 31 هزار میلیارد ریال اعتبارات آب وفاضلاب در سال 96
عکس دوم: معاون عمرانی استاندار خوزستان اعلام کرد: تأمین 31 هزار میلیارد ریال اعتبارات آب وفاضلاب در سال 96
عکس سوم: معاون عمرانی استاندار خوزستان اعلام کرد: تأمین 31 هزار میلیارد ریال اعتبارات آب وفاضلاب در سال 96
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 201 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 222 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 431861 تعداد کاربران بر خط 1 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal