۱۳۹۶ يکشنبه ۱ مرداد
Englishenglish
خبری
Right
L
گروه های خبری
آرشيو
مدیر کل دفتر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از آزمایشگاه مرکزی شرکت آبفای شهری زنجان بازدید کرد
مدیر کل دفتر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در حاشیه بازدید از آزمایشگاه مرکزی شرکت آبفای شهری زنجان گفت:با اقدامات گسترده و اتفاقات خوب طی چند سال اخیر در شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان این شرکت در صدر شرکتهای آب و فاضلاب شهری کشور قرار گرفته است.
عملیات اجرایی پروژه تکمیل فاضلاب مهدیشهر آغاز شد
مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب شهری استان در خصوص تکمیل شبکه فاضلاب شهر مهدیشهر گفت: اجرای عملیات پروژه تکمیل فاضلاب شهر مهدیشهر با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال از محل سفر ریاست جمهوری با حضور معاون وزیر نیرو در تحقیقات و منابع انسانی و معاون امور عمرانی استانداری و فرماندار مهدیشهر و دیگر مسئولین استانی و محلی آغاز شد.
جلسه کمیته آب بدون درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی برگزار شد
مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت مهندسی آبفای کشور در این جلسه ضمن تقدیر از گزارش کامل ارائه شده در جلسه گفت: گزارش ارائه شده نشان از نگاه جامع مدیران ارشد شرکت به بحث آب بدون درآمد دارد.
شبکه آب بمپور بازسازی شد
به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان:در پی بارندگی و جاری شدن سیل در بلوچستان مهندس جعفرزاده مدیرکل بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو به همراه مهندس میرادی رئیس شورای هماهنگی وزارت نیرو و مدیرعامل آبفای سیستان و بلوچستان از مناطق سیل زده ایرانشهر و بمپور بازدید کردند.
وزیر نیرو در خراسان شمالی عنوان کرد: در حال حاضر 48 درصد جمعیت شهری کشور تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارد
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : حمید چیت چیان وزیر نیرو در مصاحبه با صدا و سیمای استان خراسان شمالی اظهار کرد: اجرای شبکه های فاضلاب با استفاده از مکانیسمهای تعریف ‌شده و مشارکت بخش خصوصی در حال پیگیری است.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Right
آخرین اخبار
Left
جلسه مجمع نمایندگان استان یزد با موضوع آب برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت اب وفاضلاب روستایی استان یزد،محمد فاتحی گفت : جلسه ای با موضوع آب و حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار و به ارائه گزارش عملکرد شرکتها و همچنین شرکت آبفار استان یزد پرداخته شد.
1396/05/01
مدیر امور آبفای شهری دهدشت خبر داد:
خروج شهر دهدشت از وضعیت تنش آبی/تلاش در جهت تقویت زیرساختهای آب شهری
مدیر امور آب و فاضلاب شهری دهدشت از خروج این شهر از وضعیت تنش آبی خبر داد.
1396/05/01
تعویض 30 دستگاه کنتور خراب و شناسایی 20 فقره انشعاب غیر مجاز در دو روستای شهرستان ملارد
روابط عمومی شرکت آبفار استان تهران به نقل از اداره آبفار شهرستان ملارد از تعویض 30 دستگاه کنتور معیوب و همچنین شناسایی 20 فقره انشعاب غیر مجاز در روستاها حاجی آباد و ارسطو این شهرستان خبر داد.
1396/05/01
تامین آب شرب سالم و بهداشتی مشهد با انجام ماهانه 4 هزار و 200 آزمایش کیفی
مدیر امور نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب مشهد از انجام آزمایشهای روزانه بررسی کیفیت آب خبرداد و گفت : هر ماه 4 هزار و 200 آزمایش جهت بررسی کیفیت آب شرب شهر مشهد انجام میشود.
1396/05/01
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 91 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 271 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 410470 تعداد کاربران بر خط 3 تعداد کاربران لاگین بر خط 14
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal